ÇAY MENÜSÜ 1

Bazen “acaba ne yapsam” sorusuna harcadığım vakit sebebiyle zaman açısından zorlandığım oluyor. Yapmak mesele değilde “ne yapsam” düşüncesi çok oyalıyor. Bu nedenle özellikle kendime kaynak olmak amacıyla böyle bir seri oluşturmak istedim. Sizlerinde işine yarayabileceğini düşünüyorum. Sofradaki tariflere isimlerin üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ağlayan pasta

Elmalı kurabiye (içi ve hamuru geceden hazırladım, ertesi gün şekillendirip pişirdim)

Mercimek köftesi

Sodalı börek (bekletmeye vaktim yoktu, sodayı hemen döküp pişirdim, gayet çıtır oldu)

Kerebiç (kuzenim getirmişti, tarifi alınca yazarım)

İrmikli yoğurt tatlısı (tarif en yakın zamanda!)

ÇAY MENÜSÜ 1” için 9 yorum

  1. Benim için de ne yapacağıma karar verme aşaması yapmaktan daha zordur ve karar verdikten sonrası çok kolay olur. Sofradaki herşey için ellerinize sağlık.

  2. Ne guzel bizimle sofra goruntulerinide artik paylasiyor olmaniz. Ellerinize saglik!

  3. Sitenizi büyük bir ilgi ve keyifle takip ediyorum. Hazırlamış olduğunuz sofraları da paylaşıyor olmanız güzel. Ancak resim yapboz şeklinde olduğu için çok fazla seçemedim. Emeğinize, yüreğinize sağlık. Allah kolaylık versin.

  4. yap bozlu bır masa cok güzel:)cogu tarıfınızı denıyorum hepsıde cok guzel oluyor ne zamn mısafır gelecek olsa burdakı tarıflerden yapıyorum mısafırlerım bayılıyor tarıfler havada ucusuyor sızı tanımasamda sevıyorum

  5. uzun zamandır sessiz takipçinizim, tariflerinizin çoğunu uygulamışımdır herhalde 🙂 aynı menü sıkıntısını bende sık sık yaşıyorum,sofra görünce çok mutlu oldum bu sefer sessiz kalmayayım ki bu menülerin ardı arkası kesilmesin dedim 🙂 sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.